Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:00

Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 16:04

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Nieco wyczytałem tutaj https://rekinbydgoszcz.pl/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-wlasnych-potrzeb/ na ten temat i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 9:21

Witaj, nie bez powodu większość monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to dość rozbudowana oferta urządzeń, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:53

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 10:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Działa bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na kilka stref - przydatna sprawa dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych obszarach budynku. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie upałów kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość