Czy warto zostać kominiarzem?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Czy warto zostać kominiarzem?

Postautor: tomaszkowal » 19 maja 2016, 14:59

Witam wszystkich, w najbliższym roku kończę naukę i zastanawiam się nad wyborem fachu na przyszłość. Nie mam ochoty studiować na uczelni, bo po nich nie dostanę zatrudnienia. Myślałem o jakimś konkretnym zawodzie jak kominiarz. Nie mam pojęcia czy jest to opłacalny zawód i co mógłbym po tym dalej robić. Mam pojęcie tylko, iż kominiarz czyści kominy. Czy można z tego się utrzymać i jaką szkołę należy skończyć aby móc pracować w tym fachu?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 9:25

Czy warto zostać kominiarzem?

Postautor: adampiszczek » 19 maja 2016, 15:10

Witaj. To sobie zawód wybrałeś. Kominiarz zajmuje się zazwyczaj utrzymaniem drożności kominów i ich okresowym serwisem. Wystawia również rozmaitego rodzaju uprawnienia. Tu masz trochę informacji na ten temat: https://odkurzacze-centralne-bydgoszcz.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-dentyste-aby-odbylo-sie-prosto-a-bez-omdlen lecz nie mam pojęcia czy jest to zawód przyszłościowy. Konkurencja jest spora. Zaobserwować można to choćby na tym portalu www, a zleceń nie jest za wiele. Grono osób samemu czyści swoje kominy. Pomyśl może o czymś innym co ma przyszłość.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości