Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego typu portalach?

Ciekawe forum o wszystkim.
krzysiekwolski

Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego typu portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 12:19

Cześć, od niedawna zająłem się promocją swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako niedoświadczony seowiec mam sporo pytań i wątpliwości. Pierwsze pytanie to skąd brać linki do promowanej strony www. Wiem, iż w Internecie jest sporo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, lecz mało jest tam przykładów. Następna sprawa to jak odróżnić czy link jest wartościowy czy toksyczny? Oraz ostanie pytanie, czy umieszczając wpis do tego rodzaju portali http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd warto tworzyć unikalne teksty? Wiele mi z tym czasu schodzi aby przygotować do każdego serwisu inny tekst, więc pomyślałem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy dobrze robię?

podobne tematy:

lukaszgos

Czy jest sens robić unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 12:23

Dzień dobry. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego postaram ci służyć radom. Po pierwsze nikt nie da ci listy miejsc, gdzie jesteś w stanie dodać swój link. Upubliczniona lista po miesiącu nie ma już mocy i szkoda czasu na dodawanie odnośników. Odnośniki możesz pozyskiwać z różnego rodzaju serwisów ogłoszeniowych, darmowych serwisów umożliwiających prowadzenie bloga i innych stron, które dają możliwość stworzenia profilu. Dobry link to taki, który trudno utworzyć. Jak widzisz setki linków do innych stron to tego rodzaju miejsce nie jest dobre. Jeśli chodzi o pisanie niepowtarzalnych opisów to trzeba na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju odnośniki prędzej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.