Czy to dobra promocja dla zakładu krawieckiego?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:00

Czy to dobra promocja dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 14:49

Dzień dobry. Wczoraj dostałem e-mail z zaproszeniem do dodania swojej strony do spisu branżowego firm: https://cosbyprogram.com/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-indywidualnych-oczekiwan/ - zamieszczenie wpisu jest za darmo. Oczywiście można wykupić opcje dodatkowe, które umożliwiają wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy ten sposób reklamy jeszcze się sprawdza? Większość osób szuka usług w Internecie. A jaką drogą są w stanie trafić na moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 9:25

Czy to dobra promocja dla zakładu krawieckiego?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 15:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie. Jeśli tak sądzisz to będziesz miał problem z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeżeli jesteś wstanie umieścić za 0 złotych tam swoją stronę to czemu tego nie uczynić. Masz rację, że ludzie poszukują w Internecie firm i właśnie dlatego trzeba umieścić na takich serwisach swoją reklamę. Takie serwisy są zazwyczaj bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych klientów. Więc posiadasz już odpowiedź w jaki sposób osoby znajdą twoją firmę na takiej stronie. Odrębną kwestią jest czy warto płacić za dodatkowe opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości