Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 13:42

Dzień dobry, rozmyślam nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży sklep z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na starcie pragnę być topie wyników na hasło https://g7m.pl/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-swoich-oczekiwan/, które obecnie najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co piszą nie jest to trudne. Powinno się tworzyć odnośniki do strony i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to działa że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:53

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 13:51

Dzień dobry. Posiadasz bardzo optymistyczne podejście do tematu pozycjonowania strony WWW. Aby było to takie łatwe: pozyskujemy linki i nasza strona jest na samej górze wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz należycie zaprojektowaną stronę WWW. Również twoje meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to za mało aby wypromować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jakiego typu linki utworzyć do promowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Również ważne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz go za dużo, domena dostanie karę od wyszukiwarki. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika nie wystarczy. Liczy się to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości