Dobra firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Ciekawe forum o wszystkim.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 11:24

Dobra firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 13:31

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej żwirowni z miasta Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z forumowiczów ma może namiary na rzetelnego dostawcę żwiru budowlanego. Od kolegi nasłuchałem się sporo rzeczy, w jaki sposób firmy oszukują na kruszywie. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń 80 ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się że kruszywa było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:00

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 13:41

Dzień dobry. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest dużo ludzi którzy tak starają się ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie jest wstanie sprawdzić rzeczywistej wagi przywiezionego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług tej żwirowni http://wis-kruszywa.pl . Jest to rodzinna żwirownia w pobliżu miasta Koło. Towar mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 70 ton, które wg moich kalkulacji było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości