Wyspy handlowe - praca

Ciekawe forum o wszystkim.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 17:28

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 11:53

Cześć. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Pozyskałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe https://rzecznikszkolny.pl/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-wlasnych-oczekiwan/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to właściwe miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam także znaczące doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co prosty sklep. Zastanawiam się, więc czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 17:37

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 12:06

Hej. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w sklepach. Oczywiście masz mniej miejsca, wobec tego siedzisz lub stoisz, jakkolwiek możesz też urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w związku z tym wybitnie męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz zazwyczaj kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli kochasz ludzi to dobrze bowiem na ogół koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niesłychanie mnóstwo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości