Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Ciekawe forum o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 17:37

Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 12:31

Dzień dobry, od pewnego czasu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał przyjść ten dzień, iż zostałem poproszony, aby przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem trochę w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości tego rodzaju imprez. Na samym początku zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na ważność komfortowego przewozu osób. Doradzają aby dokonać wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest znacznie bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy integracyjnej to dobry pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa https://straz-wschowa.pl/2022/11/03/gdzie-najkorzystniej-jest-wypisac-sie-masaz-kobido-kurs-by-zdobyc-wymarzone-kwalifikacje/ była ta strona WWW. Mają ciekawego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, iż tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wynajem busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem jeszcze o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Druga sprawa to nocleg. Czy warto zarezerwować hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Lecz jak zarezerwujemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość