Niedrogie strony internetowe Radom

Ciekawe forum o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 17:37

Niedrogie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 17:21

Czy niedrogie strony internetowe to obecnie dobry wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku temat budżetowych stron internetowych należy przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza z nich to określenie terminu niedrogie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie projektowania niedrogich stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i precyzyjne określić czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając reklamy firm w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania hasło tanie strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty wykonania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej otrzymamy klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to się kształtuje także u tańszych wykonawców, które tworzą strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na zbudowanie strony internetowej to trzeba wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez firmę. Kierując się wyłącznie kosztem zbudowania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie zawierała indywidualny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości