Czy tego typu biznes może się udać?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Czy tego typu biznes może się udać?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 13:34

Dzień dobry. Dumam nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem platform towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Niegdyś nawet miałem okazję pracować w firmach o takim samym profilu działalności: https://286kk.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-ktorego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-szybko-oraz-bez-strachu , które z powodzeniem realizowały instancje platform towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego czasu minęło już sporo lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w naszym kraju. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej materii i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:53

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 13:58

Dzień dobry. Wg mnie zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która produkuje dźwigi towarowe to troszkę za mało aby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem platform towarowych. Trzeba na początku sporządzić poprawny biznes plan, który będzie bazował na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na widny towarowe oraz jak twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych dźwigów towarowych. Następna sprawa to sposób reklamy swoich produktów i sposób na pozyskanie klientów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości