W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Ciekawe forum o wszystkim.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 17:28

W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 15:28

Cześć. Mam pytanie do znawców tematu - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na frazę https://opolskiebhp.co.pl/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-osobistych-preferencji/. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wypromować strony do 1-szej 30 wyników wyszukań. Natomiast jak porównuje podobne strony to mają mniej treści i zazwyczaj są gorsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 14:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 15:39

Cześć. Jeśli chcesz żeby twoja strona WWW znalazła się na samej górze w wynikach wyszukiwarki to powinieneś zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony internetowej. Druga sprawa to właściwe odnośniki, które kierują do promowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwie kwestie są do poprawy. Po pierwsze musisz uzupełnić podstrony o unikalną treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je wytłuścić dla robotów. Następna kwestia to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie odnośników to należy skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co jest sporym błędem. Pozyskuj linki ze stron, które posiadają organiczny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości