Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 15:22

Dzień dobry. Chcę uruchomić niewielki interes. Mam na myśli otworzenie sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Mogę wynająć lokal lub postawić wyspę handlową tego typu: https://fundacja-zofia.pl/index.php/2022/11/07/czy-modele-anatomiczne-mozna-zamowic-wedlug-osobistych-preferencji/ pośrodku pasażu handlowego. Dla doskonalszego zilustrowania sytuacji dodałem zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie produkt. Cena wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż wynajęcie lokalu użytkowego. Dlatego ta druga opcja do mnie bardziej przemawia. Lecz mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego kupującego. Co wy o tym myślicie jako konsumenci.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:53

Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 15:48

Witaj. Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Pierwsza sprawa to miesięczny koszt wynajmu. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Ale takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych drobnych rzeczy. Ale w przypadku dużej gruby branż będzie to chybione rozwiązanie. Konsumenci kochają komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Należy też pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości