Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?

Ciekawe forum o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:34

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 14:41

Dzień dobry, ostatnio spotkałam się z propozycją pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezwykle dużo ofert takiej posady, wobec tego także zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej propozycji. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest niezbędne? Jestem kobietą solidną i wrażliwą niemniej jednak czy taka praca jest dla mnie? Spotkałam się z opiniami, że można sporo zarobić i uzyskać doświadczenie. Będę wdzięczna za każdą pomoc i rzetelne opinie osób, jakie opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:53

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 15:03

Witam. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet pokaźne finanse. Jeśli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie musisz obawiać się, że ktoś Cię natnie. Osobiście już kilka razy kooperowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Niewątpliwie jeżeli masz doświadczenie będzie Tobie prościej zdobyć taką pracę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Jednakże sama praca nie jest zagmatwana i zapewnia dużo radości. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości